+38 050 513 52 73

Клуб Директорів Автобізнесу

У затишному кафе Freud House зібралися власники і директори підприємств автосервісу

Чи думали ви про те, що по закінченню школи чи університету вам доведеться продовжувати вчитися? Що, займаючи високе положення в суспільстві і маючи власну справу, ви будете відвідувати тренінги та майстер-класи, щоб послухати інших людей, почерпнути нову корисну інформацію?

Успішні люди розуміють, що найвигідніша інвестиція - це інвестиція в себе. Саме для таких Керівників, які прагнуть розвивати себе і свій бізнес, 5 березня відбувся «Клуб Директорів Автобізнесу».

У затишному кафе Freud House зібралися власники і директори підприємств автосервісу.

 

«Мій робочий графік не дозволяє витрачати час на справи не першої важливості, але саморозвиток і вдосконалення управлінських навичок завжди в пріоритеті. Мій телефон розривається від кількості вхідних дзвінків, але, тим не менш, я тут і дуже цьому радий», - коментує Олександр Коптєв, один з учасників Клубу, директор порталу eavto.com.ua.

Запрошені спікери - експерти автомобільного бізнесу - не з чуток знають про те, як ефективно організовувати роботу на підприємстві. Валентин Яковлєв, Олег Сухомлин, Анатолій Соловйов і Олег Діващук розповіли про те, як правильно формувати команду, як грамотно будувати підприємство і управляти персоналом, які дії робити, щоб вижити і розвиватися в кризу.

Клуб Директорів надає можливість завести нові корисні знайомства для співпраці, так як збирає в одному місці людей, які думають про завтрашній день, а отже –про  успішне майбутне свого бізнесу.

 

 

«Збори «Клубу Директорів» проводяться вже вдруге і у нас великі плани на майбутнє. Найближчим часом - семінар з неагресивного керування. Потім розглянемо кузовний ремонт, продаж автомобільних аксесуарів, тему мотоциклів, тему трейд-ін. Подати заявку на участь та детальніше ознайомитися з майбутніми подіями можна в групі на Фейсбуці. Також, плануємо співпрацювати з медіа-партнерами і запускати рекламу, так як зацікавлених людей багато, але не всі можуть вчасно побачити анонс про майбутню подію», - розповідає організатор проекту, Олег Діващук. «Ринок автомобілів і сервісу завжди був і буде актуальним, навіть незважаючи на кризу. Досвідчені керівники це розуміють, приходять до нас і з оптимізмом дивляться у майбутнє».

Інвестуй у Себе і в Свій Бізнес!

Уміння Управляти Гарантує Успіх

+38 050 513 52 73 або напиши листа: