+38 050 513 52 73

Мислення мільйонерів

«Мислення мільйонера» включає в себе 16 чітко визначених запорук:

1. «Хронічна нестача грошей - неприйнятний спосіб життя для мене». Більшість з цих людей знають про бідність і нестатки не з чуток. Без краплі образи та жорстокості вони приймають рішення залишити бідність назавжди, уклавши з собою договір про те, що такі умови неприпустимі і ніколи не настануть знову.

2. «Я несу повну відповідальність за власний успіх - і не одержав би його ніяким іншим шляхом». Як правило, успішні люди забезпечують свої сім'ї і беруть на себе всі фінансові питання з юних років, що навчило їх покладатися в усьому на власні сили і весь час рухатися вперед. Вони люблять свободу вибору і обирають керувати своєю долею власноруч.

3. «Я знаю, хто я і знаю, що досягну успіху - завдяки і всупереч тому, хто я є». Ці люди знають себе дуже добре - всі свої переваги і недоліки. І кожен розуміє, в чому він слабкий і прагне компенсувати це шляхом навчання, життєвого досвіду, позитивних установок, віри і чистого ентузіазму.

4. «Я вітаю керівництво і приклад мудрих наставників і з задоволенням допомагаю тим, хто звертається до мене по допомогу». Вони слухають тих, хто вже пройшов свій шлях, і наслідують тих, хто досяг цілей. Успішно застосовуючи мудрість інших, вони виховують тих, хто слідує за ними.

5. «Я створюю цінність, визначаючи потреби ринку і показуючи свою здатність задовольнити їх». Успішні люди здатні ясно розгледіти те, що інші пропускають, придумати стратегію, відмінну від тієї, якою йдуть інші, знайти нішу ринку, яка потребує продукт або послугу, і запропонувати це споживачам в найкоротші терміни.

6. «Моя головна мета не гроші, а добре зроблена робота». Вони спрямовують свою енергію в першу чергу на те, щоб надати якісну послугу, а не отримати гроші. Така установка каже: «Робіть те, що Ви любите робити, робіть це добре, і якщо це задовольнить потреби інших, Ви отримаете винагороду».

7. «Я вітаю важку роботу як можливість і основний шлях до успіху». Успішні люди сприймають роботу як привілей, задоволення. Вони вміють працювати довго і наполегливо, коли це необхідно. Вони також розуміють, що люди, які бажають досягти більшого, повинні робити те, чого не роблять інші.

8. «Я готовий ризикнути всім, спираючись на власний досвід». Вони рідко йдуть на сліпий і нерозумний ризик. Скоріше, готові поставити все на кін, будучи впевненими у своїх діях. Вони готові стрибнути, бо знають, що приземляться вдало. 

9. «Я розцінюю невдачі і помилки як неминучу умову на шляху до успіху». Ці люди ведуть рахунок гірших з невдач, які можливо уявити - все на шляху до успіху. Те, що більшість людей сприймало б як нищівний удар, вони розцінюють як стартовий майданчик для подальших звершень. Вони вчаться на поразках, придумують творчі рішення і вносять зміни, щоб запобігти проблемам у майбутньому.

10. «Мої справи процвітають завдяки діловим контактам». Вони знають, що відносини між людьми є ключем до досягнень. Їх успіх будується на мережі контактів, яка може принести як руйнування, так і вигідну співпрацю, але завжди значно прискорює бажаний процес.

11. «Я повинен знайти способи впливати на себе, якщо мені належить звернути гори». Увага підприємця постійно сфокусована на тому, як втілити свої ідеї, примножити і збільшити можливості і ресурси. Вони притягують інших для фінансування, побудови та управління підприємством під своїм ретельним наглядом.

12. «Я вірю в пілотні проекти». Вони ретельно управляють зростанням і розширенням. Дослідні зразки та пілотні програми передують масовому виробництву. Вони поступово вибудовують нове з маленьких починань, врівноважуючи прагнення та амбіції терпимістю до тестування і вдосконалення.

13. «Якщо я можу керувати практичним результатом, я взмозі керувати своєю долею і реалізацією мрій». Разом з творчою енергією і правильним баченням існує потреба спостерігати за практичними результатами. Найуспішніші делегують все крім цієї функції. Вони чітко контролюють, як йдуть справи і вносять корективи в процеси роботи швидко і ефективно.

14. «Це не 'я тут, високо' і 'ви там, внизу', а скоріше 'ми всі тут разом'». Вони завжди перебувають на виду, але ніколи не створюють вертикальних бар'єрів. Вони дійсно хочуть спілкуватися з людьми, розуміти їх потреби, допомагати їм досягати успіху, підтримувати контакти з клієнтами, бачити, як їх обслуговують, і що їм потрібно, щоб все поліпшити.

15. «Я завжди живу з думкою 'Що ще?». Успішними людьми рухає бажання йти від успіху до успіху до кінцевих цілей, яких вони, здається, ніколи не досягають. Головне завжди задавати собі питання: «Що ще я можу зробити?». Вони розуміють, як цінність може бути збільшена і багатство примножене, продаючи все або частину того, що мають. Якщо час підібрано правильно - тоді можна продовжувати шлях до наступного тріумфу.

 16. «Я розглядаю свою роботу просто як спосіб служити вищим ідеалам». Що цінують найбільше, так це не акції та власний капітал, а те, як цей успіх сприяє задоволенню потреб сім'ї та коханих, культивуючи цілісність і честь, займаючись благодійністю, залишаючись у формі, насолоджуючись природою і перебуваючи в спокої.

Головна нагорода, одержувана від успіху - свобода служити вищим ідеалам, у яких є велика особистісна цінність.

Річард Дж. Аллен, доктор філософії, автор і бізнес-консультант


Переклад виконала Анна Романова