+38 050 513 52 73

Партнерство в Бізнесі

Гарік Корогодський

Як побудувати партнерські відносини в бізнесі, щоб і справа процвітала, і партнери не сварилися?

Потрібно на самому початку обговорити і обов'язково прописати всі умови і домовленості партнерства на папері.

Пункти, які важливо зафіксувати для спокійної майбутньої роботи:

· Прийняття рішень;

· Прийом персоналу, формування команди (власники набирають топ-менеджерів, а вони - інші кадри);

· Шлях виходу з бізнесу.

Пам'ятайте, бізнес будується не тільки на довірі та дружбі. Декларуйте свої плани, розрахунки, стратегії. Зазвичай партнери розуміють, що рішення в бізнесі потрібно приймати швидко, тому вони просто зобов'язані домовитися. Люди ховають амбіції для прийняття бізнес-рішень. Але рано чи пізно настає момент, коли партнери починають оцінювати, хто скільки вклав, хто головний і ін. І тоді дуже важливо буде згадати, про що вони домовилися на старті. Часто виявляється, що ви говорили одне, а партнер почув інше - тому й корисно записувати домовленість. Папір любить цифри і чіткі формулювання. Коли записані всі основні моменти, то це додає вам впевненості в діловому партнерстві. Для малого бізнесу це теж дуже важливо.

Чи потрібно завіряти такий документ юридично?

Цей документ необов'язково оформляти юридично. Він може бути вашим внутрішнім договором, але виконуватися повинен неухильно. Наприклад, ми з моїми партнерами по життю такі папери підписували тільки власноруч, але ці договори були для нас законом в роботі.

Чи варто створювати спільні бізнес-проекти з другом?

У невеликому бізнесі дружба обов'язкова. У великому - тільки заважає. Якщо зібралися будувати бізнес з другом, то будьте готові до того, що може і бізнес не вийти, і партнер з друга не вийде, і друга втратите. Кожен день вам доведеться думати про те, наскільки ваш партнер цінний вам як друг і наскільки дорогий вам бізнес і, звичайно, вибирати - що для вас важливіше. Для мене завжди на першому місці дружба, якщо якесь питання або щось в бізнесі ставить під загрозу дружбу, то ця тема знімається з порядку денного і більше не обговорюється.

Яким повинен бути внесок партнера в бізнес?

У малому бізнесі краща модель - рівноправне партнерство. Коли партнери ділять все порівну: і частки в бізнесі, і відповідальність.

Якщо в одного є ідеї, а в іншого гроші, то і перший і другий повинні взяти участь в інвестуванні бізнесу. Причому перший теж повинен вкласти значущу для нього суму. Не може бути частки в бізнесі без інвестицій, оскільки не можна сподіватися тільки на порядність людини. На те, що партнер не повернеться в кризовий момент і не зникне з обрію, замість того щоб усіма силами рятувати бізнес. Гроші, як частка - це гарантія однакової зацікавленості партнерів в успішній долю спільної справи.

За логікою обов'язки кожного партнера - це менеджмент. Але якщо хтось не справляється з управлінням або ухиляється і при цьому у нього є своя частка у вашому спільному ділі, то ви змушені його терпіти в бізнесі. Не можна змусити працювати партнера, якщо він не хоче. Але можна домовитися заздалегідь про відсотки за управління бізнесом для того, хто тягне справу на себе.

Навіщо ще на старті спільного бізнесу прописувати на папері можливість виходу з неї?

На початку роботи важливо документально оформити відносини з партнерами. Причин і варіантів безліч. Одні партнери хочуть продати бізнес в разі успіху, і заради цього його створюють. Інші хочуть отримувати відсоток все життя до старості. Наприклад, можна прописати умови продажу бізнесу таким чином: якщо ціна, запропонована за бізнес не менше суми ікс, то будь-який партнер може запропонувати продаж бізнесу, навіть якщо інші проти цього. Або можна викуповувати частки один у одного в разі рішення партнерів продати свою частину. Причому для успіху в продажу бізнесу дуже важливо показати перспективу його росту, спрогнозувати майбутній грошовий потік.

Можливий ще і такий варіант виходу: хто запропонує більшу ціну за частку, той і купує. Немає універсального рішення. Потрібно самим домовлятися про комфортний для всіх варіант виходу з бізнесу.

Якщо виникає конфліктна ситуація з бізнес-партнерами - як бути?

Бережіть вашого бізнес-партнера і поважайте його, як самого себе. Відштовхуйтесь від того, що нерозв'язних проблем в принципі немає, а вам належить пройти довгий спільний шлях.

Чи потрібні зони відповідальності в спільному бізнесі?

Заздалегідь проговоріть, хто у вашій команді за що відповідає, як ви контролюєте виконання рішень і якими будуть ваші дії у випадку форс-мажорних обставин. Розділіть зони відповідальності і не перетинайте межі впливу один одного. Пам'ятайте: партнери амбітні, і у кожного у вашому бізнесі своя територія. Наприклад, ми з партнерами раз на тиждень збираємося і обговорюємо виникаючі питання, в тому числі і по зонах відповідальності. Тому у нас - мир і взаєморозуміння.

Що для вас означають гроші?

У бізнес-партнерстві - це елемент високого ризику, з одного боку. А з іншого - це гарантія спільної зацікавленості. Комусь гроші потрібні, щоб самоствердитися, іншим - просто жити, у третіх це - як спорт або сенс життя. Особисто я люблю витрачати гроші. Насправді від цього отримую більше задоволення, ніж від процесу заробляння. Я талановитий транжира.

Де краще брати кошти для бізнесу?

Бізнес краще розвивати за позикові гроші. Ризикувати потрібно чужими коштами. Для цього й існують банки. Добре, якщо вам дають кредити. Але не можна закладати своє житло, жоден бізнес не вартий такого ризику.

Кому протипоказано бізнес-партнерство?

У бізнес-партнерство не можна вступати занадто амбітним і образливим людям. У цьому випадку партнерські відносини будуть важкими, а результати співпраці - непередбачуваними.

Чи є у вас спеціальна бізнес-освіта?

Такої освіти у мене немає. І ні в кого з мого покоління її теж немає, ми вчилися на практиці. Сьогодні все інакше: вона просто необхідна тим молодим людям, які хочуть стати успішними в бізнесі. Це умова ринку і всієї навколишньої реальності.

Що ви вважаєте найбільшим своїм досягненням в бізнесі?

Збережені стосунки з друзями-партнерами.

Ваш рецепт успіху?

На даний час - вибірковість у виборі проектів. За останнє десятиліття провальних не було. В молоді роки була інша формула: робота по 18 годин на день. Тоді вирішальним кроком був перехід від несистемного бізнесу до системного.


Переклад виконала Анна Романова