+38 050 513 52 73

Суспільство протезованих цюцюрок

Олег Новосьолов

У дитячому садку хлопчики міряються цюцюрками. У кого вона більша. Пізніше, коли хлопчики навчаться битися, той, у кого довжини цюцюрки не вистачає, може використовувати свої кулаки в якості штучного, сурогатного подовжувача цюцюрки. З часом хлопчики вчаться використовувати й інші, більш різноманітні форми сурогатних подовжувачів - телефони, брендовий одяг, автомобілі, будинки, яхти, підприємства, дівчатка, займані посади і типи і тиди.

У дівчат цюцюрок немає. Тому між собою вони міряються цюцюрками тих хлопчиків, яких контролюють. Якщо котрій з дівчинок не вдається контролювати хлопчика, то вона може мірятися з оточуючими дівчатками і хлопчиками набутими сурогатними замінниками цюцюрки. Такі дівчатка називаються емансипованими.

Є категорія хлопчиків, які розуміють, що до чого, і розкручують якісь штуки як дуже довгі (модні, круті, престижні, елітні і типи) подовжувачі цюцюрки. І продають ці подовжувачі за великі гроші, використовуючи ці гроші і те, що вони на них купили, як подовжувачі.

І все їхнє життя це суцільне дитсадкове міряння цюцрками.

А які сурогатні подовжувачі цюцюрок використовуєте ви, коли міряетесь ними? )))