+38 050 513 52 73

25 Правил Лідера

1. Усвідомлення своєї унікальності, обраності. Розуміння «Я - не такий, як усі». Це - основа для того, щоб люди постійно звертали на Вас увагу на основі симпатії та зацікавленості. Навіть у колі рівних вам за рівнем розвитку людей. 

2. Уміння накопичувати енергію з різних джерел, генерувати її, різко збільшувати обсяг, використовувати як поле і як зброю. Краще, якщо енергетика буде шквальною, нездоланною. Необхідно правильне функціонування енергетичної системи та профілактика від хвороб лідерства, особливо духовного. Необхідний навик довготривалого впливу.

3. Уміння бачити і розвивати свій і чужий потенціал. Можливість бачити та відчувати. Здатність передавати точковим навчанням складні абстрактні і системні ідеї, якими лідер володіє сам. Уміння не перешкоджати самостійному навчанню і розвитку людей до такого ж положення як у лідера.

4. Продуктивне мислення. Латеральне мислення, яке виробляє величезну кількість рішень, управління енергією - своєї і чужої. Це - блискучий навігатор, корисний в практиці лідера.

5. Максимальна складність особистості з усіма її суперечностями. Це - запорука не тільки тяжіння до неї, а й ментального розвитку, можливостей у створенні та управлінні системами, гнучкості, ігри та впливу, психологічної стабілізації, духовного розвитку, постійного самовідтворення і відтворення своєї системи. Максимальна внутрішня складність породжує максимальну зовнішню простоту - цей харизматичний елемент видимої доступності та зрозумілості для всіх буде працювати постійно.

6. Здатність притягувати і працювати з людьми, рівними собі, або навіть сильніше за себе, здатність впливати на них. Запорука створення компанії дуже великої потужності.

7. Уміння постійно змінюватись. Запорука існування компанії і лідера майбутнього. Розуміння того, що, будучи носієм вірусу постійного розвитку та змін, лідер, по суті, є руйнівником, що використовує руйнування як болісний, але швидкісний інструмент творення. Білим і пухнастим лідер ніколи не буде. Ангелом теж.

8. Якщо зникнення домінуючого чистого білого кольору з портрета особистості є трагедією для людини, то лідер майбутнього - не його шлях. Це - шлях універсального бійця, опори для тих, хто піде за ним. Відмова від стабільності, рух як форма життя.

9. Людська чарівність. Вона має бути виражена настільки сильно, щоб лідер міг викликати любов до себе, залишаючись при цьому в значній мірі вільним і холодним. Ця енергія може використовуватися лідером на свій розсуд не врозріз з цінностями компанії і людей, чия енергія використовується.

10. Розуміння, що Мета і Шлях одного дня стануть єдиним цілим. Ось тоді і народиться справжня система здатна до самовідтворення.

11. Здатність нести базові цінності змін і розвитку. Це нелегко. По-перше, особистість лідера переживає духовні смерті і змінює базові цінності. Також не можна швидко змінювати цінності організації. З ними треба працювати в інерційному режимі. По-друге, при розбіжностях, їх все одно треба нести, нікуди не дінешся, ні на кого не перекладеш. Крила іноді дуже обтяжують, особливо потужні.

12. Уміння викликати ланцюгові реакції. Здатність заражати і діяти в потрібний момент потрібним обсягом енергії, спрямовуючи процес в бажане русло.

13. Уміння розширювати свідомість до розмірів всесвіту і звужувати його до кордонів кімнати за потребою. Це універсальні комунікації великих учених і шахістів, можливості пізнання і моделювання, це - магія сущого, вічний алхімічний принцип «Як зовні, так і всередині». Також це вміння практично миттєво підлаштовуватися під будь-яку кількість співрозмовників різних типів.

14. Ставлення до грошей - тільки інструментальне. Залежність від матеріального зіштовхне лідера з п'єдесталу в бруд.

15. Психологічна стійкість. Максимальна. Не тому, що нервів немає, а тому, що вони, як добре налаштовані струни, відгукуються тоді і так, як потрібно лідеру, не більше і не менше.

16. Емоційність: яскрава, іноді навіть екзальтована. Люди не сприймають «заморожених» офіційних лідерів. Керманич повинен бути не просто людиною, але яскравою людиною.

17. Продуктивність. Фантастична! Якщо треба, лідер повинен бути здатний придумувати рішення за всю компанію. Іноді з запасом на кілька років.

18. Креативність. Максимальна, до парадоксів.

19. Рівень енергії та агресивності: максимальні, так як йому вести за собою і захищати всіх, і захоплювати простір. Агресивність - час переходу від стану споглядання до стану захисту або нападу.

20. Уміння поділитися своїм інтересом і своїм життям. Дуже сильний цементуючий початок.

21. Схильність до ризику і гострих відчуттів. Базові параметри для існування в умовах хаосу. Уміння нести смертельний ризик в критичних ситуаціях у лідера повинна бути обов'язковим. Мабуть, це і є сміливість.

22. Уміння бути ворогом і другом для своїх людей, міняти полюса. Корисно для взбучки працівників організації і для посилення їх креативної функції.

23. Уміння бути і слабким, і сильним залежно від ситуації. Породжує відчуття гармонії і додаткове тяжіння.

24. Уміння керувати інформаційним потоком. Здатність змінювати і фільтрувати інформацію, вміння керувати інерційними і хаотичними системами. Здатність до швидкісної обробки будь-якої інформації різними способами.

25. Духовність лідера. У прямому сенсі слова. Загальне враження: він не повинен бути досконалістю. Він повинен бути живим, палаючим, суперечливим, різним. Як і його всесвіт

 


Переклад виконала Анна Романова